Produkty:

Uzupełnieniem naszej oferty jest fachowy i profesjonalny serwis.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wykonywane są przez naszych doświadczonych mechaników. Ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji zapewnia profesjonalne wykonywanie usług serwisowo-naprawczych.

 

Dysponujemy :

  • stacją serwisową wyposażoną w nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania napraw i przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
  • specjalistycznymi samochodami serwisowymi wyposażonymi w narzędzia do napraw i przeglądów w gospodarstwie klienta.
  • Specjalistycznymi samochodami do transportu ładunków ponadgabarytowych.

 

Kontakt

 

SERWIS - Kombajny zbożowe, traktory i maszyny rolnicze. Tel: 23 673 76 88

Wojciech Rutecki 571 373 651

Marek Zawadka 

Zbigniew Wiśniewski 571 373 651


Europa przechodzi na standarty Rostselmash - Części na polu w ciągu 24h. 

Dla rolników w każdym kraju najważniejszym kryterium przy wyborze marki maszyn rolniczych jest jakość ich obsługi serwisowej i przede wszystkim, dostępność części zamiennych. Oto dlaczego Rostselmash dąży do maksymalnego skrócenia czasu dostawy akcesoriów do konsumentów mających sprzęt, a podstawową zasadę obsługi serwisowej stanowi program «Części zapasowe na polu w ciągu 24h». Kliknij i Przeczytaj cały artykuł.

SZKOLENIA:

28.02.2015

Rosyjskie kombajny Rostselmash stają się coraz bardziej popularne w Polsce! Potwierdza to fakt, że coraz więcej maszyn tej firmy pracuję u polskich rolników. Klienci zaczynają być świadomi zalet jakie oferują im kombajny z Rostowa. Dlatego Lupus, generalny przedstawiciel marki w Polsce, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakoś i komfort użytkowania, stale inwestuje w swoją kadrę pracowniczą, podnosząc jej kwalifikacje.

W dniach 24-27 lutego w Ciechanowie, odbyło się szkolenie dla serwisantów i partnerów handlowych współpracujących na co dzień z firmą Lupus.

Zakresem szkolenia została objęta przede wszystkim budowa i serwis maszyn Rostselmash. Rangę szkolenia podniósł fakt, że poprowadził je główny dyrektor Działu Serwisu z Rosji. Jego zaangażowanie w dzieleniu się wiedzą świadczy o tym, że Ростсельмаш stawia na dynamiczny rozwój marki. Nie ulega bowiem wątpliwości, iż konkurencyjność na rynku to przede wszystkim pracownicy z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami.

Szkolenie okazało się bardzo owocne. Pracownicy serwisowi, jak również partnerzy handlowi będą mogli wykorzystać nową wiedzę i sprawdzić nowe umiejętności w nadchodzącym sezonie rolniczym. Na tym oczywiście, rozwój się nie kończy. W przyszłości planujemy kolejne szkolenia, a także liczne pokazy dla naszych Klientów, by naocznie przekonali się o mocy i sile maszyn Rostselmash.

Naciśnij na zdjęcie aby powiększyć.

szkolenie serwisowe rostselmashszkolenie serwisowe rostselmashszkolenie serwisowe rostselmashszkolenie serwisowe rostselmashacros 580 vector 420szkolenie serwisowe rostselmashszkolenie serwisowe rostselmashszkolenie serwisowe rostselmash