Produkty:

AKTUALNOŚCI:

 

Rolniczy Przegląd Techniczny 7/8 2016

W maju br. firma LUPUS zorganizowała wyjazd do głównej siedziby
firmy Rostselmash w Rostowie nad Donem. Liczna grupa składająca
się z przedstawicieli punktów dilerskich oraz blisko dwudziestu rolników 
miała okazję zobaczyć produkcję kombajnów zbożowych i sieczkarń polowych oraz centralny magazyn części zamiennych rosyjskiego giganta.


 

AGROmechanika 10.2015

Nowość ze wschodu !

Rostselmash rosyjski potentat na rynku maszyn rolniczych i żniwnych - wprowadził na rynek nową innowacyjną konstrukcję kombajnu zbożowego RSM 161.

Pierwszym elementem przykuwającym wzrok jest nowoczesny i awangardowy wygląd, który zapewne będzie nowym wyznacznikiem w produkcji kombajnów Rostselmash w Rostsowie nad Donem.

Pod osłonami znajdziemy szereg nowatorskich rozwiązań, dzięki którym, jak określa producent maszyna będzie mogła zebrać plon z powierzchni 2000ha w ciągu sezonu.

Kliknij i przeczytaj cały artykuł. 

 

 

07.10.2015

 

 

 

Praca kombajnu Vector 420 w kukurydzy! Pokaz odbył się w województwie Łódzkim niedaleko Wielunia. 

 

 

28.09.2015

Pan Tomek kosi sieczkarnią RSM 1401 już czwarty sezon. Do tej pory zebrał kukurydzy z ponad 1200ha.
Jak sam mówi do decyzji zakupu rosyjskiej maszyny przekonała go atrakcyjna cena, znacznie niższa niż u zachodnich konkurentów,
oraz bliskość serwisu. Ponieważ jest to nowość nie było obaw o zastosowane rozwiązania techniczne. 

Sieczkarnia RMS 1401 została skonstruowana z myślą o wydajności i niskim zużyciu energii.

Osiągi te zapewniają m.in. 
bęben siekający o szerokośći 700mm i średnicy 630mm, wykonujący 1200obr/min z automatycznym ostrzeniem noży, a także mocny oszczędny silnik 400KM. 
Spalanie wynosi od 32-37litrów na ha w zależności od pola, wysokości plonu i szybkości zbioru.
Wydajność RSM to około 2ha na godzinę.

 

24.09.2015

 


Kombajn Acros 580 na pokazie w okolicach Białego Boru w województwie Zachodniopomorskim. Maszyna miała okazję ściąć 5ha gryki. O to filmik z pokazu.

 


21.09.2015


Chlubą tegorocznych wystaw naszej firmy, był udział na międzynarodowych targach AGRO SHOW w Bednarach k/Poznania.

Firma zaprezentowała swoje czołowe produkty tj. kombajny zbożowe ACROS 580, VECTOR 420, sieczkarnie RSM 1401 oraz heder do kukurydzy Argus.

Maszyny z racji konkurencyjnych parametrów w relacji do ceny wzbudziły duże zainteresowanie. Wszystkim zwiedzającym dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Widzimy się już niebawem na następnych targach w Hanowerze gdzie po raz pierwszy pokażemy nowy kombajn RSM 161.

AGROmechanika 09.2015

W dzisiejszych czasach produkty "Made in Russia" nie mają zbyt wielu zwolenników. Pomijając względy polityczne, po prostu utarło się przekonanie, że nie są tak dobre jak inne. Czy jednak jest to prawda?

Czy warto zainwestować pieniądze w kombajn będący w porównaniu do konkurencji nowością na polskich polach?

Ostatnio mogliśmy obejrzeć podczas pracy kombajn Rostselmash Vector 420. Zmienił on nasze poglądy co do konstrukcji ze wschodu.

(czytaj cały artykuł w pdf)

 

 

 

18.08.2015

 


 

Krótki filmik przedstawiający pracę rosyjskim kombajnem Vector 420 we wsi Kobierzycko niedaleko Sieradza. Wydarzenie zorganizował dealer maszyn Rostselmash - AC PARTNER.

 

 

 

14.08.2015


AGROMA POLSAD Sp. z o.o. dealer marki ROSTSELMASH zorganizowała na terenie spółki oraz na terenach przyległych imprezę okolicznościową pod nazwą „Dzień Otwarty w AGROMA POLSAD” z pokazem pracy maszyn rolniczych.


Mogliście Państwo zobaczyć pracę Kombajnu Vector 420 oraz innych maszyn! Zapraszamy na film.

 

 

12.08.2015


W połowie sierpnia zaprezentowaliśmy Vectora 420 we wsi Borucin w województwie kujawsko-pomorskim. Pokaz zorganizował nasz dealer firma Agrolmet! Zapraszamy na Film. 

 

 

 

 

 

10.08.2015

 

Pokaz polowy zorganizowany przez firmę Sad-masz dealera maszyn Rostselmash oraz Landini we wsi Stefanów w województwie Łódzkim.  

 

 

08.08.2015

 

Na początku sierpnia firma UNIAGRO Dariusz Barszcz dealer marki Rostselmash zorganizowała pokazy w miejscowości Zakrzew koło Radomia!

Mogliście Państwo zobaczyć pracę kombajnu Vector 420, wyścig traktorów oraz wziąć udział w konkursach oraz losowaniu nagród. O to relacja z imprezy !

07.08.2015

Atr 2015

Aktualności Techniki Rolniczej – 15/2015 – 13.08.2015

 

Choć na naszym rynku wciąż zalicza się do nowości kombajn Vector 420 firmy Rostselmash coraz powrzechniej uważany jest za następcę Bizona.

 

Od momentu wprowadzenia w roku 2004 modelu Vector 420 w fabryce rosyjskiego koncernu w Rostowie nad Donem powstało już około 11 tyś tych maszyn

 

(czytaj cały artykuł w pdf)

 

08.08.2015

Wspólnie z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Gołotczyźnie zorganizowaliśmy dla Was pokaz Vectorem 420. Na miejscu mogliście się przejechać kombajenem, zobaczyć z bliska jak pracuję rosyjska maszyna. Zaprezentowaliśmy również naszą ofertę traktorów oraz maszyn rolniczych. O to relacja z tego wydarzenia !


01.08.2015

Pokaz Vectorem 420 niedaleko Ciechanowa nagrany dronem.


02.07.2015

 

W swoim 26 numerze Tygdonik Poradnik Rolniczy porównał kombajny o mocy około 200KM! Pod swoją lupę gazeta bierze cztery najlepiej sprzedające się marki kombajnów na rynku w Polsce. Rostselmash okazał się najtańszą maszyną, co więcej jego parametry śmiało konkurują z najlepszymi. Cały artykuł możecie Państwo przeczytać pod tym linkiem.

 

 

 

 

 

11.06.2015

Baza części zamiennych

Dla rolników w każdym kraju najważniejszym kryterium przy wyborze marki maszyn rolniczych jest jakość ich obsługi serwisowej i przede wszystkim, dostępność części zamiennych. Oto dlaczego Rostselmash dąży do maksymalnego skrócenia czasu dostawy akcesoriów do konsumentów mających sprzęt, a podstawową zasadę obsługi serwisowej stanowi program «Części zapasowe na polu w ciagu 24h». Zgodnie z tym programem wszystkie firmowe centra dilerskie pracują już nie pierwszy rok.

Międzyregionalne magazyny otwarto w Kedainiai (Litwa) i ...przeczytaj cały artykuł.

 

02.06.2015

giant ładowarka teleskopowa kołowaOd czerwca oferta firmy LUPUS poszerzyła się o ładowarki teleskopowe, kołowe marki GIANT, której wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest Chemirol.

Maszyny są produkowane i projektowane w holenderskim mieście Oisterwijk przez 95 entuzjastycznych pracowników, którzy budują około 1400 ładowarek przegubowych rocznie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w której aktuanie jest 25 modeli ładowarek przegubowych oraz 1 model ładowarki teleskopowej.

 

30.05.2015

  

Pod koniec maja w Ciechanowie odbyło się szkolenie produktowe dla handlowców i partnerów biznesowych współpracujących na co dzień z firmą Lupus

Szkolenie dotyczyło produkowanych maszyn ROSTSELMASH, ich zalet, nowoczesnych rozwiązań i korzyści płynących z tego faktu dla klientów i użytkowników.

Rangę szkolenia podniósł fakt, że poprowadził je główny dyrektor Działu Sprzedaży z Rostowa nad Donem. Jego zaangażowanie w dzieleniu się wiedzą świadczy o tym, że Rostselmash stawia na dynamiczny rozwój marki. Nie ulega bowiem wątpliwości, iż konkurencyjność na rynku to przede wszystkim pracownicy z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami.

04.05.2015

MTZ BELARUS LUPUS

Wojciech Baczewski wraz z synem Bartoszem, decydując się na zakup Belarusa 920 o mocy 81 KM, mieli na względzie dwa aspekty.

Po pierwsze, za 75 000zł nie było innego ciągnika o tej mocy.

Po drugie, to maszyna, której od początku użytkowania chcieli sami wymieniać, filtry, oleje, a także ją naprawiać.

Jak podkreśla jest to wciąż ta sama maszyna jak jej poprzednicy z logo MTZ. Niektóre rzeczy zmieniły się na....


Zapraszamy do przeczytania całego artykułu!

FILMIK z pracy traktora!


21.04.2015
ATR power stream

Aktualności Techniki Rolniczej – 07/2015 – 16.04.2015

W ostatnim numerze ATR możecie Państwo przeczytać porównanie producentów zespołów żniwnych dostępnych na Polskim rynku.

 

Jest i nasz heder Rostselmash Power Stream.

 

 Przeczytaj artykuł!


Kielce 26-28 marzec 2015
Kolejna edycja Targów Rolniczych AGROTECH w Kielcach przeszła już do historii. Nasze stoisko podczas wydarzenia cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy Państwu za przybycie i zapraszamy ponownie za rok !

      AGROTECH RostselmashAGROTECH RostselmashAGROTECH Rostselmash

07.03.2015

W dniach od 14-15 lutego 2015 roku w nowoczesnym obiekcie Centrum Targowo-Konferencyjne Warmii i Mazur Arena Ostróda odbyła się nowa wystawa rolnicza ARENA AGRO.

Za pośrednictwem jednego z naszych dealerów RSY S.A. Iława zaprezentowaliśmy na niej kombajn Rostelmash Vector 420.

Ostróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda Rostselmash

28.02.2015

Rosyjskie kombajny Rostselmash stają się coraz bardziej popularne w Polsce! Potwierdza to fakt, że coraz więcej maszyn tej firmy pracuję u polskich rolników. Klienci zaczynają być świadomi zalet jakie oferują im kombajny z Rostowa. Dlatego Lupus, generalny przedstawiciel marki w Polsce, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakoś i komfort użytkowania, stale inwestuje w swoją kadrę pracowniczą, podnosząc jej kwalifikacje.

W dniach 24-27 lutego w Ciechanowie, odbyło się szkolenie dla serwisantów i partnerów handlowych współpracujących na co dzień z firmą Lupus.

Zakresem szkolenia została objęta przede wszystkim budowa i serwis maszyn Rostselmash. Rangę szkolenia podniósł fakt, że poprowadził je główny dyrektor Działu Serwisu z Rosji. Jego zaangażowanie w dzieleniu się wiedzą świadczy o tym, że Ростсельмаш stawia na dynamiczny rozwój marki. Nie ulega bowiem wątpliwości, iż konkurencyjność na rynku to przede wszystkim pracownicy z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami.

Szkolenie okazało się bardzo owocne. Pracownicy serwisowi, jak również partnerzy handlowi będą mogli wykorzystać nową wiedzę i sprawdzić nowe umiejętności w nadchodzącym sezonie rolniczym. Na tym oczywiście, rozwój się nie kończy. W przyszłości planujemy kolejne szkolenia, a także liczne pokazy dla naszych Klientów, by naocznie przekonali się o mocy i sile maszyn Rostselmash.

Naciśnij na zdjęcie aby powiększyć.

szkolenie serwisowe rostselmashszkolenie serwisowe rostselmashszkolenie serwisowe rostselmashszkolenie serwisowe rostselmashacros 580 vector 420szkolenie serwisowe rostselmashszkolenie serwisowe rostselmashszkolenie serwisowe rostselmash

09.02.2015


Aktualności Techniki Rolniczej – 02/2015 – 08.022015

Ubiegły rok był dla firmy Rostselmash bardzo szczególny ze względu na obchodzone 85-lecie działalności, a także fakt, iż z taśmy produkcyjnej zjechał 10-tysięczny kombajn zbożowy Vector. Na naszym rynku rosyjski producent jest znany dzięki firmie Lupus z Ciechanowa.

Firma z Ciechanowa, widząc potencjał maszyn z Rostowa nad Donem, nieustannie rozszerza ich sieć sprzedaży. - Aktualnie posiadamy...

 

 

 

08.12.2014

Na początku grudnia firma LUPUS generalny importer marki Rostselmash rozpoczęła współpracę z AC PARTER !


Firma AC PARTNER jest autoryzowanym dilerem ciągników LANDINI i SOLIS. Zajmuję się również dystrybucją wielu innych marek maszyn rolniczych. Gwarantuję najwyższą jakość usług serwisowych. Zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. 

Od grudnia 2014 roku posiada również w swojej ofercie kombajny i sieczkarnie marki Rostselmash ! AC PARTNER posiada siedzibę w Próba 33 około 10km od Sieradza, skąd obsługiwać będzie teren województwa Łódzkiego. Właścicielom oraz wszystkim pracownikom nowego partnera życzymy wielu sukcesów!

http://acpartner.com.pl/
zobacz naszą sieć dealerską na;
http://lupus-wilk.com.pl/pl/content/25-dealerzy

05.12.2014

Prezentacja video nowego kombajnu RSM 161!

Nowy, innowacyjny - najwydajniejszy kombajn w swojej klasie RSM 161!

Wydajność 45 ton / godzinę
Silnik Cummins QSL8.9 - 360km
Szerokość młocarni 1650mm
średnica bębna młócącego 800mm
6 klawiszy
Średnica bębna domłacającego 750mm
Duża powierzchnia sit w systemie Dwu kaskadowym , 7.1m2
Bunkier o pojemności 10 500l - wysoka prędkość wyładunku daje maksymalną wydajność
Powierzchnia klepiska 3.3m2 - największa w swojej klasie!
Agresywny i dynamiczny design
Przestronna kabina powiększona o 30%

Z dumą prezentujemy Państwu film !


22.11.2014

W październiku Rostselmash zaprezentował swoje maszyny na wystawie Agrosalon 2014 w Moskwie! Firma przygotowała dla fanów niespodziankę...


06.11.2014

Pan Piotr swoim Vectorem 420 w tym sezonie skosił już 140ha, a zamówień ma na drugie tyle. Jak sam nam się chwali - kombajn w okolicach jest prawdziwą rewelacją. Gospodarze doceniają możliwości maszyny w zakresie rozdrabniania - Vector 420 staję się mocnym konkurentem dla zachodnich marek.

03.11.2014

Filmiki z pokazów - Hrubieszów (Lubelskie) oraz Zagórow (Wielkopolskie)

   

15.10.2014

15.10.2014 odbył się pokaz Vector 420 w kukurydzy w Hrubieszowie w woj. Lubelskim. Kolejny nasz kombajn został po pokazie u klienta. Gratulujemy wyboru;)


15.10.2014

Urządzenie do zbioru kukurydzy PPK ARGUS stanowi doskonałą alternatywę dla wielu przystawek do zbioru kukurydzy, oferując wygodny dwuletni okres gwarancji i wyróżniając się optymalną polityką cenową. «Na takie przystawki nas stać», – jednym głosem twierdzą nasi klienci, podkreślając optymalny stosunek «cena-jakość». Przeczytaj cały artykuł.

 

 

 

08.10.2014

Rok swojego 85-lecia firma Rostselmash rozpoczyna od wydarzenia jubileuszowego. Z taśmy produkcyjnej zszedł 10-tysięczny kombajn zbożowy VECTOR.

Już w pierwszych miesiącach nowy kombajn Rostselmash zdobył najwyższe opinie wśród swoich użytkowników. W rezultacie już w ciągu pierwszego roku od początku produkcji kombajn VECTOR zwyciężył w prestiżowym konkursie «100 najlepszych towarów Rosji», zdobywszy złoty medal i prawo do oznaczania nagrodzonego produktu złotym logotypem w nominacji «Innowacje roku». Przeczytaj cały artykuł!

 

03.10.2014

Jarosław Marchwiak z Piekarzewa koło Pleszewa w województwie wielkopolskim prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 90ha. Rolnik zdecydował się w tym roku zastąpić wysłużonego Fortschiritta E 524 o mocy 154KM nowszym i wydajniejszym kombajnem. Wybór padł na dwukrotnie silniejszą, rosyjskiej produkcji maszynę Rostselmash Acros 580. Przeczytaj cały artykuł w RPT nr 10 październik 2014

24.09.2014

Kombajn, który zasłynął na cały świat, rolnik nabył nie przypadkowo: jest to już drugi ACROS w jego gospodarstwie. Oprócz nich ziarno zbierają jeszcze dwa kombajny «Don-1500». W porównaniu z innymi maszynami kombajn niosący znicz olimpijski zebrał więcej ziarna i posiada potężniejszy silnik.

 

 

22.09.2014

Koszenie kukurydzy - Rostselmash RSM 1401


18.09.2014

Serdecznie zapraszamy Państwa na stoisko ROSTSELMASH podczas wystawy Agro Show. Międzynarodowe targi techniki rolniczej odbędą się w dniach 19-22.09.2014 r. w miejscowości Bednary koło Poznania. Tak prezentowaliśmy się w poprzednich latach.

 


więcej zdjęć na facebook.pl/rostselmashpoland lub w zakładce o firmie/relacje z targów

 01.08.2014

1 Sierpnia w Kisielicach zorganizowaliśmy dla Państwa wraz z firmą RSY S.A. pokaz kombajnem Vector 420.


30.07.2014

30 lipca koło Torunia zorganizowaliśmy dla Państwa wraz z firmą Agrolmet pokaz kombajnem Vector 420.

Zapraszamy do oglądania.

 

 więcej zdjęć, filmików u nas na facebook.pl/rostselmashpoland

Ostróda 14-15 lutego 2015

W dniach od 14-15 lutego 2015 roku w nowoczesnym obiekcie Centrum Targowo-Konferencyjne Warmii i Mazur Arena Ostróda odbyła się nowa wystawa rolnicza ARENA AGRO.

Za pośrednictwem jednego z naszych dealerów RSY S.A. Iława zaprezentowaliśmy na niej kombajn Rostelmash Vector 420.