Produkty:

 

       

 

 

 

22 września 2013.

 My w TVR 2013

Rostselmash w Bednarach. Wywiad z Sylwestrem Wilk prezesem firmy Lupus generalnego importera rosyjskich maszyn na Polskę.

EMISJA OPARTA O LICENCJĘ. WSZELKIE KOPIOWANIE, ROZPOWSZECHNIANIE I ODTWARZANIE PUBLICZNE JEST ZABRONIONE. LICENCJA DLA FIRMY TVR

 

 

 

 

 

23 września 2012

Pojedynek Championów Lupus Rostselmash 2012

Strongman Team Poland - specjalna edycja mistrzostw STP Federation Cup '12 podczas Agro Show w Bednarach.

EMISJA OPARTA O LICENCJĘ. WSZELKIE KOPIOWANIE, ROZPOWSZECHNIANIE I ODTWARZANIE PUBLICZNE JEST ZABRONIONE.

 

 

 

 

 

 

 

30 września 2012

Agromachina 4 odcinek 4

Tym razem prowadzący zaprezentowali ciągnik Kubota M135GX. Kolejny gość to sieczkarnia Rostselmash 1401 będąca nowością na polskim rynku. Odcinek zamyka Vistula wspomnieniem dawnych czasów.

EMISJA OPARTA O LICENCJĘ. WSZELKIE KOPIOWANIE, ROZPOWSZECHNIANIE I ODTWARZANIE PUBLICZNE JEST ZABRONIONE. LICENCJA DLA FIRMY RAITECH

 

   

 

 

16 września 2012

Agromachina 4 odcinek 2

Rosyjska myśl techniczna po raz pierwszy zagościła w programie! Zobaczymy kombajny zbożowe Rostselmashi ciągnik TYM T903. Rzut oka w przeszłość zapewnią nam kombajny Bizon. Zapowiada się ciekawie!

EMISJA OPARTA O LICENCJĘ. WSZELKIE KOPIOWANIE, ROZPOWSZECHNIANIE I ODTWARZANIE PUBLICZNE JEST ZABRONIONE. LICENCJA DLA FIRMY RAITECH

 

  

 

 

13 lipca 2010

Rekord świata traktora Rostselmash - 535 Buhler Versatile

W 2010 roku w Stawropolu traktor z naszej oferty Rostselmash - 535 Buhler Versatile ustanowił rekord świata w dziedzinie talerzowania gleby, który jest odnotowany w Księdze Guinessa. W ciągu 24 godzin zostało przygotowanych 417 ha.

EMISJA OPARTA O LICENCJĘ. WSZELKIE KOPIOWANIE, ROZPOWSZECHNIANIE I ODTWARZANIE PUBLICZNE JEST ZABRONIONE. LICENCJA DLA FIRMY ROSTSELMASH.