Produkty:

AGRITECHNICA 2015

Na tegorocznych światowych targach rolniczych AGRITECHNICA nie mogło zabraknąć rosyjskiego giganta ROSTSELMASH. Przez miniony tydzień mieliśmy przyjemność gościć klientów z całego świata.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy kombajn Torum 760 z unikatowym 3 – punktowym systemem młócenia ARS, z jednym z największych na świecie podłużnie ustawionych rotorów o długości 3,2m i średnicy 762mm.

Nie mogło także zabraknąć Versatile 550, a także RSM 1403 - nowego modelu sieczkarni z silnikiem Mercedesa 450KM, szerszym ogumieniu, napędzie na dwie osie oraz z dozownikiem konserwantów.

Co więcej, po raz pierwszy w Europie, mieliśmy okazję pokazać Państwu najnowszy model Rostselmash - kombajn RSM 161. Posiada on nowoczesny, awangardowy wygląd oraz szereg nowatorskich rozwiązań – pierwszy taki na rynku system omłotu Tetra Processor składający się z czterech bębnów o szerokości 1650mm. Silnik Cummins 380KM, 6 klawiszy, zbiornik 10500l. Wszystko to sprawia, że RSM 161 to jeden z najwydajniejszych kombajnów na świecie!

Dodatkowo wystawione zostały najważniejsze podzespoły rosyjskich maszyn: silniki Mercedes oraz Cummins. Centralne smarowanie Lincoln, hydraulika duńskiego producenta Dunfoss, napęd osi ZF.

Poza prezentacją maszyn, stoisko Rostselmash zapewniało wiele atrakcji dla najmłodszych. Prawdziwym hitem, okazała się kabina symulator, która odwzorowała pracę kombajnu. Siedząc na fotelu można było poczuć się jak prawdziwy kombajnista, grając jednocześnie w najnowszą wersję Farming simulator. Dla osób, które chciały poznać lepiej cały proces produkcji kombajnu, fabrykę oraz sieć dealerską, stworzoną specjalną sale kinową 5D z takimi atrakcjami jak: ruszająca się podłoga, podmuchy wiatru, czy pryskająca woda. Przy każdym kombajnie umieszczony został także tablet z aplikacją, która umożliwiała obserwowanie 'wnętrza' kombajnu. O wrażanie audiowizualne dbał, specjalnie zaproszony na imprezę DJ.

Trzeciego dnia targów na stoisku mieliśmy specjalnego gościa, Ministra Przemysłu i Handlu Rosji Denisa Manturowa, który wręczył kluczyki nowym właścicielom kombajnów z Rostsowa nad Donem. Podpisano również umowę z nowym Dealerem. Od grudnia Kombajny Rostselmash będzie można również zobaczyć na polach w Serbii.

Wszystkim zwiedzającym, Klientom, naszym Dealerom dziękujemy za odwiedzenie stoiska na Targach AGRITECHNICA. Do zobaczenia na kolejnych targach w Polsce już w nowym 2016 roku

Agritechnica 2015 RostselmashAgritechnica 2015 RostselmashAgritechnica 2015 RostselmashAgritechnica 2015 Rostselmash

Bednary 18-21 września 2015r.

Chlubą tegorocznych wystaw naszej firmy, był udział na międzynarodowych targach AGRO SHOW w Bednarach k/Poznania.

Firma zaprezentowała swoje czołowe produkty tj. kombajny zbożowe ACROS 580, VECTOR 420, sieczkarnie RSM 1401 oraz heder do kukurydzy Argus.

Maszyny z racji konkurencyjnych parametrów w relacji do ceny wzbudziły duże zainteresowanie. Wszystkim zwiedzającym dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Bednary ROstselmashBednary ROstselmashBednary ROstselmashBednary ROstselmash

Szepietowo 27-28 czerwiec

Szepietowo co roku przyciąga wielu krajowych i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu. W sumie na powierzchni ponad 10 hektarów swoją ofertę zaprezentowano ponad 400 wystawców.

Firma Lupus na swoim stoisku zaprezentowała Vectora 420 oraz RSM 1401.

SzepietowoSzepietowoSzepietowo

Żuławskie Targi Rolne w Starym Polu 20-21 czerwiec. 

Stare PoleStare Pole

XVI Mazowieckie Dni Rolnictwa w Poświętnem już za nami. Zwiedzający na naszym stoisku mieli okazję zobaczyć ciągniki MTZ Belarus oraz Landini, Opryskiwacz Moskit, pług Vogel&noot, ładowarkę Giant, zgrabiarkę oraz prasę feraboli i oczywiście kombajn Rostselmash Vector 420.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i za zainteresowanie ofertą naszej firmy. Cieszymy się że mieliśmy możliwość przeprowadzenia wielu interesujących spotkań, na których poznaliśmy, tak ważne dla nas sugestie oraz opinie naszych Klientów.

Zapraszamy do oglądania zdjęć! Widzimy się na kolejnych targach w Szepietowie i Minikowie.

Poświętne 2015Poświętne 2015poświętne

 Opolagra 12-14 czerwiec.
Cieszymy się nasze kombajny wzbudzają coraz większe zainteresowanie wśród Klientów. Kilka zdjęć z targów Opolagra, na których pokazaliśmy Vectora 420. 

OpolagraOpolagra

ZIELONE AGRO SHOW 30-31.05.2015 Sielinko za nami.
Ponad 35 tysięcy zwiedzających w ciągu dwóch dni wystawy, niemal 150 wystawców. 
Firma Lupus zaprezentowała Państwu kombajn Vector 420. Wszystkim zwiedzającym dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Widzimy się już niebawem na następnych targach.
Sielinko ROstselmashSielinko ROstselmashSielinko ROstselmash
Kilece 26-28 marzec 2015
Kolejna edycja Targów Rolniczych AGROTECH w Kielcach przeszła już do historii. Nasze stoisko podczas wydarzenia cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy Państwu za przybycie i zapraszamy ponownie za rok !

AGROTECH RostselmashAGROTECH RostselmashAGROTECH Rostselmash

Ostróda 14-15 lutego 2015

W dniach od 14-15 lutego 2015 roku w nowoczesnym obiekcie Centrum Targowo-Konferencyjne Warmii i Mazur Arena Ostróda odbyła się nowa wystawa rolnicza ARENA AGRO.

Za pośrednictwem jednego z naszych dealerów RSY S.A. Iława zaprezentowaliśmy na niej kombajn Rostelmash Vector 420.

Ostróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda RostselmashOstróda Rostselmash

Bednary 19-21 wrzesień 2014
Chlubą tegorocznych wystaw naszej firmy, był udział na międzynarodowych targach AGRO SHOW w Bednarach k/Poznania. Firma zaprezentowała swoje czołowe produkty tj. kombajn zbożowy ACROS 580, kombajn zbożowy VECTOR 420 i sieczkarnia do kukurydzy RSM 1401. Maszyny firmy Rostselmash cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. ze względu na duże grono zadowolonych użytkowników w Polsce! 
Minikowo 5-6 lipiec 2014
Szepietowo 2014
28 i 29 czerwca Szepietowo stało się najważniejszym miejscem na rolniczej mapie Polski. Na terenie Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego po raz dwudziesty odbyła się Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Tradycyjnie już z imponującą frekwencją, rekordową liczbą wystawców, atrakcyjnością wykładów i wspaniała atmosferą.

FH Lupus standardowo już zaprezentował kombajn zbożowy Vector 420 oraz paszowy RSM 1401, a także traktory MTZ Belarus. Maszyny z racji swych konkurencyjnych parametrów w relacji z do ceny wzbudziły duże zainteresowanie. Z uwagi na zbliżające się żniwa życząc owocnych plonów zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej strony gdzie na bieżąco na ruchomym spocie informować będziemy o planowanych pokazach polowych.
Stare Pole
W dniach 14-15.06.2014 r. odbyły się XXI Żuławskie Targi Rolne w Starym polu. Nasz dealer RSY S.A. z Iławy zaprezentował na swoim stoisku Vectora 420.
Opolagra 14-15 czerwiec 2014 w Kamieniu Śląskim

Poświętne 14-15 czerwiec 2014

Na wystawie w Poświętnem zaprezentowaliśmy maszyny rosyjskiej produkcji firmy Rostselmash. Maszyny tego rosyjskiego giganta cieszyły się dużym zainteresowaniem Kombajn Vector 420, RSM 1401, GKP 600. Na naszym stanowisku mogliście Państwo zobaczyć pługi firmy VOGEL&NOOT, prasy FERABOLI, oraz maszyny MASCHIO GASPARDO. SOBOTA

Szepietowo 7-8 czerwca2014
Targi w Szepietowie jak co roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na stoiskach zobaczyć można było setki najnowszych maszyn, w tym również ofertę FH LUPUS, która zaprezentowała się z kombajnem paszowym RSM, kombajnem zbożowym Vector 420, kosiarkami Berkut 3200, Strige 2400, Cheege 184 oraz grabiami Kolibri 470 i GKP 600. 


Kielce 2014

Targi  AGROTECH.  7-9 marzec .

Na XX Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej 600 wystawców z Anglii, Austrii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Korei Południowej, Litwy, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Turcji, Włoch i Polski zaprezentowało najnowocześniejszy sprzęt niezbędny w gospodarstwach rolnych.

Z ich ofertą zapoznało się ponad 58 i pół tysiąca zwiedzających, którzy mogli także skorzystać z fachowych porad konsultantów najważniejszych branżowych instytucji. To zdecydowanie największe targi rolnicze w halach w Polsce i największe tej branży w historii Targów Kielce.

Targi jak co roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na stoiskach zobaczyć można było setki najnowszych maszyn, w tym również ofertę  FH LUPUS, która zaprezentowała się z kombajnem paszowym RSM, kombajnami zbożowymi Vector 420 i Acros 560. Po raz pierwszy firma na swoim stoisku zaprezentowała kosiarki Berkut 3200, Strige 2400, Cheege 184. Grabie Kolibri 470 i GKP 600.

Nasza firma została wyróżniona na XX Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej za atrakcyjny i interesujący sposób prezentacji stoiska.


Kielce 2014 Kielce 2014 Kielce 2014

Kielce 2014 Kielce 2014 Kielce 2014Kielce 2014

ROK 2013 ROK 2012 ROK 2011