Produkty:

Firma Handlowa LUPUS powstała i rozpoczęła swoją działalność w 1994r.

Zasadniczym kierunkiem naszej działalności jest handel zagraniczny, który prowadzimy głównie z takimi krajami jak: Rosja, Białoruś, Kazachstan, Ukraina.

Drugą gałęzią działalności handlowej naszej firmy jest sprzedaż kombajnów zbożowych, paszowych, ciągników rolniczych oraz pozostałego sprzętu rolniczego, zarówno producentów krajowych jak i sprowadzanych z w/w krajów.

W naszej ofercie posiadamy szeroką paletę ciągników marki MTZ Belarus o mocy od 33 do 300 KM, które sprowadzamy bezpośrednio z fabryki na Białorusi. Marka ta cechuję się niezawodnością, prostą konstrukcją oraz dużą trwałością co poświadcza wieloletnia już obecność tej marki na rynkach krajów europy.

W 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Rostselmash, która jest trzecim co do wielkości producentem kombajnów zbożowych na świecie. Stając się generalnym importerem tej marki na Polskę, oferujemy szeroka gamę kombajnów zbożowych o wydajności od 11T ziarna na godzinę, nawet do 55 T ziarna/h, oraz kombajny paszowe (sieczkarnie do kukurydzy i zielonek).

Vector 420 transport

 

Posiadanie własnej nowoczesnej bazy handlowej oraz wyspecjalizowanego, autoryzowanego serwisu pozwala naszym klientom uzyskać profesjonalną i fachową pomoc w każdej sytuacji. W firmie spotkacie pąnstwo wyszkoloną kadrę, która służy fachową pomocą i doradztwem w wyborze odpowiednich maszyn dostosowanych do potrzeb gospodarstwa i oczekiwań klienta.

Zapraszamy Państwa do naszego nowo otwartego oddziału sprzedaży maszyn rolniczych w Lidzbarku Warmińskim przy ulicy Bartoszyckiej 9.